ТМ «SunFill»

Це продукти харчування, створені командою людей, об’єднаних ідеєю робити смачну їжу максимально зберігаючи корисні властивості горіхів, фруктів, овочів та інших складових. Відомо, що фрукти та овочі зберігають натуральний смак та користь в природних умовах при температурі не вище 42 .  Наша команда взяла за основу цю характеристику для виробництва продуктів, які б мали відмінний смак так зберігали максимум вітамінів створених природою.
Саме тому, що ми розробили продукт, який вразить вас вишуканим смаком і при цьому принесе користь навіть найменшим членам родини, адже виготовляється без цукру, консервантів, глютену, та інших шкідливих домішок.

*Продукти проходять сушку при температурі 42°. Саме шляхом такого виробництва можливе збереження всіх первинних макро- та мікроелементів, вітамінів, мінералів та ензимів..

Цілі компанії

1

Популяризувати здоровий спосіб життя та здорове харчування.

2

Серед масси шкідливих снеків та солодощів, виробляти доступний, натуральний, корисний та смачний аналог.

3

За допомогою наших продуктів, допомогти людям підтримувати правильне харчування, та дбати про здоров’я

4

Для людей, які мають алергію на глютен/цукор/консерванти, виробляти смачний та доступний продукт

5

Збудувати органічне господарство, де вирощувати сировину, яку ми використовуємо в своїх рецептах.

Постачальники

Постачальниками сировини є великі ферми і компанії, здатні забезпечити стабільність за всіма показниками якості сировини і її транспортуванні, у відповідних умовах.

Сухофрукти, які ми використовуємо в рецептурі наших солодощів, використовуються тільки міжнародних торгових марок, що і дає гарантію якості наших продуктів.

Продукція виготовляється по ДСТУ і відповідно до міжнародних стандартів у сфері управління якістю ISO2200, управління безпекою продуктів харчування ISO.